اخبار برگزیده

آیا هاشمی جاهل است یا خائن؟!

سال چهارم دبیرستان بودم و مثل بقیه ی پشت کنکوری ها، حسابی مشغول درس خواندن و آمادگی برای کنکور بودم و حتی از اخبار روز ،چندان خبری نداشتم! آن روز، دوست خوبم، مهندس ابولحسن نورانی، که هم اکنون در صدا و سیمای تهران مشغول به کار است، خبری را به من داد که باور نمی کردم! ایشان گفتند که حضرت امام، آقای منتظری را از قائم مقامی عزل د ! و این خبر آنقدر برای بنده عجیب بود که بعدا وقتی از خبر سیما دیدم و شنیدم باور کردم.

این روزها در توئیت اشاره شد که<< امروز عصر مذاکره هست و عصر موشک نیست!>>ولی رهبری معظم در جوابش فرمودند: امروز هم عصر موشک هست و هم مذاکره و آنانی را که این حرف را زدنداشاره به هاشمی یا جاهل هستند و یا خائن!نقل به مضمون

این چندمین بار است که موضع با موضع رهبری در یک مورد خاص، متفاوت است! و به نظر بنده، موضع رهبری بسیار منطقی است و هر ایرانی مطلع می داند که اگر در دنیای امروز قدرت نباشد زورگویان جهانی و در راس آنهاآمریکا، ایران را می بلعند!!

حال آقای رفسنجانی با آنهمه تجربه سیاسی چرا اینگونه موضع می گیرد، بر خیلی ها پوشیده هست! آیا واقعا ایشان قواعد بازی دیپلماسی جهانی را نمی داند؟! یا واقعا قصد خیانت دارد؟! که در هر دو حالت جای بسی تاسف است.

متاسفانه موضعگیریهای چند سال اخیر هاشمی و موضع قاطع و منطقی مقام معظم رهبری ،بنده را بیاد رابطه ی مرحوم منتظری و امام رحمت الله علیه می اندازد که سرانجام ساده لوحی بیش از حدش باعث شد تا توسط حضرت امام از قائم مقامی عزل شود.

هاشمی اما فردی ساده لوح نیست ،ایشان در سیاست و مدیریت کار آمد هستند و هر کاری که میکنند بوی هر چی را بدهد بوی ساده لوحی نمیدهد!

امیدوارم آن حادثه ی تلخ  تاریخ انقلاب، که برای منتظری اتفاق افتاد و باعت طرد ایشان شد، برای آقای نیافتد و بهتر است ایشان زودتر بخود آیند و از این حرفها نزنند و یا از عالم سیاست بازنشسته شود که این معقولانه ترین کار است چون هم خود حفظ می شود و هم انقلاب!!!


آیا هاشمی جاهل است یا خائن؟!

آیا هاشمی جاهل است یا خائن؟!

آیا هاشمی جاهل است یا خائن؟!

 


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها